• E-posta: info@5cizolasyon.com
  • Telefon: +90 530 404 63 61

Hakkımızda

Türkiye’de su izolasyonu sektöründe yenilikçi ve inovatif ürün eksikliğini gidermek ve sektöre katkı sağlamak amacıyla yapı sektöründe yerini alan firmamız, ihtiyaca göre en doğru çözümlerle sizlere hizmet vermektedir. Firmamız, uzman ekibi ile bugüne kadar hep ‘sorunu çözen’ firma imajını korumayı başarmış, çözüm ortakları ve garantili uygulamaları ile kompakt çözümler üreterek binaların su sorunlarını çözmeyi bilmiştir.


KAZANCIMIZ


Bu çabalarımızın karşılığını binalardaki su izolasyon sorunlarını çözdüğümüzde sizlerden gelen memnuniyeti gördüğümüz zaman aldığımızı görüyor ve her geçen gün sektörde yerimizi sağlamlaştırdığımız inancıyla daha motive bir şekilde daha çok sorunlu binaya ulaşmaya çalışıyoruz.


NELER YAPIYORUZ?


Hizmetini verdiğimiz ürün kalemlerini binaların terasları, balkonları, perdeleri, bodrum katları, otopark zeminleri, otopark veya teras üstü yeşil alan altlarında ve ayrıca su depolarında, havuzlarda, tünellerde ve asansör çukurlarında uygulayabiliyoruz.

En Doğru Keşif

Teknik ekibimiz uygulama öncesi yapacağı doğru keşif ile ihtiyaçları belirler.

En Doğru Uygulama

Yapılan doğru keşife göre, yapının şartları değerlendirilir ve fayda maliyet analizi ile en doğru ürün, uygulama prosesine göre uygulanır.

Garantili Uygulama

Bütün uygulamalarımızda 5 yıl firma garantisi sunuyoruz

%100 Müşteri Memnuniyeti

Güler yüzünüz bizim için önemlidir.

MİSYONUMUZ

Sahip olduğumuz değerlerle, yapı sektöründe sağlam bir şekilde yer almayı ve sektöre daha nice inovatif ürünler kazandırmayı bir misyon edindik.

VİZYONUMUZ

Bu misyon çerçevesinde aynı zamanda bir ihracat firması olarak yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da ülkemiz adına en doğru ve garantili uygulamalarla farkındalığımızı ve farkımızı sürdürmek niyetindeyiz.